Запитання для співбесіди с front-end розробником

Підійде формулювання « Чи правильно я зрозумів, що… ».

співбесіда frontend engineer

Насправді запитання на цьому етапі можуть бути абсолютно іншими. Тут усе залежить від позиції, досвіду самого кандидата, його поведінки, актуальних фреймворків, технологій. Просто тримай у голові, що для кожної технічної позиції буде свій набір вимог. На цьому етапі важливо проаналізувати резюме та не упустити ключові моменти про технічні скілли, загальний досвід роботи з технологіями.

З чим варто прийти на інтерв’ю?

Замість того, щоб хвилюватися і уникати питання, скористайтеся шансом показати свої навички з вирішення проблем. На співбесідах можуть задати нестандартне питання на логіку, щоб побачити ваші навички аргументації і вирішення проблем в дії. Важлива не стільки правильна відповідь, скільки ваша реакція.

Можна також переглянути схожі кейси, фреймворки, особливості взаємодії з ними та  роботи з перформансом. Вважаю що знаннями потрібно ділитися, а оскільки у мене був ментор в розробці – вважаю своїм обов’язком навчати інших. Навчу верстати і як писати код на jQuery, але сам в даний момент пишу на React, Redux. Вважаю одною з найважливіших якостей сучасного розробника – вміти гуглити, намагатися самому знайти відповіді і рішення деяких проблем.

Різниця між var, let і const

Звісно, у початківця практичний досвід у фреймворках буде мінімальним — на рівні використання в pet-project. Ви можете йти на інтерв’ю з тим, що маєте на цей момент. Але це має відбуватись паралельно з глибоким вивченням технологій. Інформація має бути релевантною для вакансії. https://wizardsdev.com/ Якщо ви нещодавно перейшли у Front-end із зовсім іншої професії, немає сенсу вказувати досвід, що не має стосунку до розробки. Якщо soft-skills запитання націлені на те, щоб розкрити ваші особистісні якості, то на технічному інтерв’ю увагу приділяють hard-навичками.

  • Можливо, він просто прийшов подивитися яку зарплату йому запропонують не проявляє особливого інтересу до реальної роботи в компанії.
  • Для девелоперів, які використовують Vue.js, це VueX, для React-розробників – Redux і MobX, для Angular-девів – RxJS, NgRx.
  • Розширення та валідація форм за допомогою JS.
  • Це питання розкриває чи можете ви добре працювати в команді або ж ви та людина, яка вважає за краще сконцентруватися на виконанні свого завдання.
  • Завдяки такій структурі додавати та видаляти елементи у зв’язному списку досить легко, тому що потрібно просто змінити посилання без необхідності створювати новий список.

Коли я вирішую завдання, я отримую зворотний зв’язок від ментора і, якщо необхідно, вношу виправлення, щоб просуватися далі. Frontend інженер з досвідом на різних проектах з використанням Javascript, Typescript, React, Redux. Завжди відкритий для освоєння чогось нового, а також готовий поділитися своїми знаннями та досвідом для того, щоб дати буст у кар’єрі молодих фахівців.

Запис на захід

Інструментарій вибирається індивідуально під проєкт та важко передбачити, які задачі вам потрібно буде вирішувати. На даний момент найбільшою популярністю користується React, оскільки він збалансований як з точки зору складності, так і з точки зору багатства функціоналу. До того ж найбільша кількість вакансій припадає саме на цей фреймворк, а значить, що він цікавий не тільки розробникам, а й бізнесу. Досвідчений Senior Front-end розробник з більше ніж 11-річним досвідом роботи в галузі веб-розробки.

Перейшла у сферу айті з економічної, тому по собі знаю, як може бути важко навчатися новому з нуля. Основним моїм стеком є Angular, працюю з HTML та CSS, JavaScript та TypeScript. В роботі активно використовую RxJS, NgRX та NgXS. Вірю, що один з найкращих способів навчитись чомусь – це навчити цьому когось іншого. Тому залюбки ділюся досвідом і допомагаю в навчанні.

співбесіда frontend engineer

Так, домашнім завданням приділяється окрема увага – їх буде багато. Маю великий досвiд в розробцi вiд низькорiвневого програмування для усiлякого залiза до високорiвневого программування на мовах Python та Javascript. Останнi роки займаюся переважно экосистемою Javascript та викладацькою дiяльнiстю.

Як провести технічне інтерв’ю: запитання для співбесіди фронтенд-розробника

Не бійтесь попросити час, якщо вам потрібно щось пригадати чи обдумати відповідь. На перший погляд, може здатись, що якісне CV має бути красивим. Але насправді для рекрутера важливіша зручність. Універсальний варіант — мінімалістичне та зручне оформлення, білий фон, чорний структурований текст. Не застосовуйте забагато різних шрифтів та секцій. Кандидат має розуміти, що замовник в такій ситуації буде робити все, щоб не нести додаткові витрати.

Гарне володіння цією мовою програмування є обов’язковим пунктом для кожного FrontEnd розробника. Git & GitHub — дуже важливі інструменти для будь-якого IT-розробника, вивченням яких слід зайнятися якомога раніше. Git – найбільш популярна система контролю версій, яка дозволяє вести історію розроблення проєкту з можливістю доступу до кожної збереженої версії. В кінці співбесіди кандидата, як правило, запитують чи є у нього якісь питання. Таке питання може збити з пантелику навіть досвідченого фахівця. Кожна співбесіда різна, питання варіюються і єдиної правильної відповіді на все немає.

Пам’ятайте, що ефективно підключати тимлідів на фінальному етапі перевірки кандидата. Вкрай рекомендується це робити в тому випадку, якщо вони не проводили технічне інтерв’ю. Так ми знижуємо ризик отримати «кота в мішку». Крім того, кандидату приємно front end вакансії познайомитися з людиною, яка буде його безпосереднім керівником, якщо здобувач у майбутньому отримає оффер від компанії. Навіть якщо протягом цього часу ми не набираємо жодної людини – ми все одно стартуємо навчання з тією кількістю студентів, яка є.

Як відбувається навчання?

Робіть собі нотатки під час підготовки та навіть під час самого інтерв’ю. Занотовуйте собі питання, відповіді на які ви не знаєте. Сфера Front-End — простора, тому кандидат може обирати ті інструменти, які він добре знає і про які він зазначить під час інтерв’ю. Коли робочі години невизначені, а рекрутер ухиляється від прямого запитання, це може вказувати на часті овертайми, що не дуже добре для початківця.

A lire également

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur comment les données de vos commentaires sont utilisées.